Spawacz 141 (tig) ID Oferty: 150724 Spawacz TIG 2230 do 2770 euro netto W4P Sp. z o.o.
2230 - 2770 EUR netto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca tymczasowa/przez agencję pracy
Data publikacji: 20-07-2019
2230 - 2770 EUR netto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy B
Spawacz TIG

Miejsce pracy: okolice Fryburga

Opis stanowiska:

Spawanie kontenerów do granulatu i płynów ze stali nierdzewnej o grubości 2,5 mm, spaw pachwinowy, RTG.
Spawa się gotowe części, spawacze nie muszą niczego składać, to jest zadanie montażu końcowego.
Praca od poniedziałku do piątku, możliwa praca w soboty

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacza TIG min 6 miesięcy (warunek konieczny)
Umiejętność czytania prostych rysunków technicznych
Gotowość do podjęcia pracy za granicą na min 2 miesiące
Własny środek transportu

Oferujemy:

Wynagrodzenie na poziomie 2230 do 2770 EUR netto/mc
Jednorazowy dodatek do wynagrodzenia 300 EUR brutto po przepracowaniu pierwszego pełnego miesiąca
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Podatki i ubezpieczenie społeczne regulowane są Niemczech
Organizację pobytu na terenie Niemiec (w tym organizacja zakwaterowania)
Wynagrodzenie płatne w EUR