Specjalista ds. sprzedaży ID Oferty: 150725 Manager ds. sprzedaży usług IT KAZ Invest Sp. z o. o.
2500 PLN netto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 11-07-2019
2500 PLN netto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy angielski, polski
prawo jazdy Nie wymagane
Opis stanowiska

Doradztwo i rozwój długoterminowych relacji z klientami B2B
Negocjowanie z potencjalnymi klientami i zawieranie umów
Udział w wystawach i projektach firmy
Aktywny udział we wszelkiego rodzaju działaniach mających na celu znalezienie i przyciągnięcie nowych klientów
Korespondencja biznesowa, organizacja spotkań
Organizacja procesu sprzedaży dla klientów B2B: tworzenie osobistych ofert dla klientów, prezentacje i spotkania z klientami w celu informowania o istniejących i nowych usługach, schematach połączeń

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży usług IT od 1 roku, wiedza sprzedażowa
Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 minimalnie
Znajomość specyfiki tworzenia stron internetowych i innych usług IT
Wykonawczosc i otwartosc na nową wiedzę
Doświadczony użytkownik pakietu Microsoft Office
Odpowiedzialność, organizacja, koncentracja na wynikach
Oferujemy

Harmonogram pracy w dni powszednie 9:00 - 17:00
Udoskonalenie umiejętności zawodowych
Zawrotne doświadczenie w sprzedaży usług IT
Edukacja korporacyjna i szkolenia
Możliwość rozwoju zawodowego