PRACA DLA PAR L. KOBIET PRZY SPRZĄTANIU/SPRZĄTANIE ID Oferty: 51688
logo firmy ARMADA 24
Sprzedaż/Obsługa klienta/Call center, Sprzątaczka
Monachium, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
1800 - 3000 EUR brutto / miesiąc
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
OFERUJEMY PANIOM LUB PAROM PRACE, NA TERENIE MONACHIUM I OKOLIC,

NA ZATRUDNIENIE LUB ZLECENIE ( GEWERBE) NA STANOWISKO PRACOWNIKA OD USŁUG CZYSTOŚCIOWYCH (SPRZĄTANIE- DOMY, MIESZKANIA, BIURA, KLATKI SCHODOWE, SALONY, MAGAZYNY, itp.) STAWKA 10 € DO 16 € \ GODZINA W ZALEŻNOŚCI OD WYKSZTAŁCENIA I UMIEJĘTNOŚCI W WYŻEJ WYMIENIONEJ BRANŻY.

WYNAGRODZENIE MIESIĘCZNE PRZY 180 GODZ. MIN. 1800 € BRUTTO DO 3000 € PRZY POŁĄCZENIU PRACY NA ZATRUDNIENIE I NA ZLECENIE. GWARANTOWANE OPŁACONE ŚWIADCZENIA SOCJALNE TAKIE JAK: UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE, RENTOWNE, EMERYTALNE, WYPADKOWE, BEZROBOTNE ORAZ OD ODPOWIEDZIALNOŚĆ CYWILNEJ. PO 5 LATACH PRACY W NIEMCZECH PRZYSŁUGUJE EMERYTURA\ RENTA NIEMIECKA.

OCZEKIWANE JEST ZNAJOMOŚĆ LUB CHĘĆ UCZENIA SIĘ J.NIEMIECKIEGO ORAZ CHĘĆ PRZYUCZENIA DO PRACY. BEZ ZAKWATEROWANIA.

PROSIMY O ZGŁOSZENIE PRZEZ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ.

PRACUJ Z NAMI- ROŚNIJ Z NAMI- WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI PRACUJESZ NA SIEBIE I SWÓJ SUKCES I JESTEŚ NASZYM PARTNEREM
Rodzaj współpracy: Umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza

Wymiar pracy: Pełen3/4, 2/4, 1/4 Inny

WYNAGRODZENIE MIESIĘCZNE PRZY 180 GODZ. MIN.1800 € BRUTTO
DO 3000 € PRZY POŁĄCZENIU PRACY NA ZATRUDNIENIE I NA ZLECENIE

Zakres obowiązków

Prace porzadkowe zwiazane z utzymaniem czystosci na terenie firm, w biurach
domach prywatnych, klatkach schodowych itp.

Wymagania

- Punktualnosc,
- Dyspozycyjnosc,
- Trzymanie się regulaminu pracy i życzeń klienta,
- Samodzielność i zaangażowanie,
- Komunikatywność i otwartość,
- Sumiennosc i dokladnosc,
- Chęć nauki jezyka niemieckiego (wazne slowa z branży szybko sie idzie nauczyc, tez pomagamy)
lub znajomosc jezyka angielskiego

Oferujemy

- Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Ubezpieczenie,
- Umowę o pracę,
- Przyjemna atmosfera
- Możliwość wysokich zarobków
- Elastyczność