Stolarz meblowy ID Oferty: 143373 Stolarz meblowy Link2europe
13 - 15 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 15-05-2019
13 - 15 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy angielski
prawo jazdy Nie wymagane
Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 11 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dla naszego Klienta - firmy specjalizującej się w produkcji mebli i renowacji domów - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Stolarz meblowy
Miejsce pracy: Lokeren, Belgia

 Opis stanowiska:
·         produkcja, montaż i instalowanie mebli na zamówienie klienta indywidualnego (meble kuchenne i łazienkowe, zabudowy meblowe, biurka, stoły, regały, schody, itp).
·         praca z wykorzystaniem drewna litego i płyt meblowych.
·         piłowanie, szlifowanie, wiercenie, klejenie elementów mebli.
·         praca w oparciu o rysunki techniczne.
·         dokonywanie (ewentualnych) poprawek w czasie instalacji mebli u klienta.
Wymagania:
·         min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku stolarz meblowy.
·         komunikatywna znajomość języka angielskiego - WARUNEK KONIECZNY!
·         umiejętność czytania rysunku technicznego.
·         mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód.
·         umiejętność pracy zarówno w grupie, jak i indywidualnie.

 Oferujemy:
·         zatrudnienie na belgijskich warunkach.
·         stawkę: 13-15 € brutto/h (stawka zależna od doświadczenia; wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).
·         dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 3800-4950€ brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
·         premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2050-2690 € brutto ( 8,33 % rocznych zarobków brutto)
·         gwarantowane 39 h pracy tygodniowo (nadgodziny sporadycznie). pracę w godzinach 7.00-17.00.
·         możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 € / tydzień.