Stolarz meblowy / Monter wyposażenia okrętowego ID Oferty: 81873
Stolarstwo, Stolarz meblowy
Plymouth, Wielka Brytania
umowa o pracę; praca stała
wynagrodzenie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Obowiązki:

- produkcja i montaż mebli na jachtach;
- montowanie drewnianych elementów jachtów;
- wykończenia wnętrz (kuchnie, sypialnie);
- stawianie ścianek;
- montaż sufitów podłóg, schodów;

Wymagania

- co najmniej 2 lata doświadczenia jako cieśla, stolarz;
- umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego;
- mile widziane doświadczenie w przemyśle stoczniowym;
- podstawowa znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:

- stałą, stabilną pracę w firmie będącej liderem w produkcji luksusowych jachtów na świecie;
- wynagrodzenie brutto: 19.00 GBP /na godzinę;
- zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, opłacone przez niego na okres 1/2 roku;
- zapewniona odzież robocza + narzędzia;

Spotkanie z pracodawcą brytyjskim oraz testy praktyczne odbędą się w Słupsku w dniach 18.11.2017 - 19.11.2017.