Stolarz aluminium - ATRAKCYJNA OFERTA !! ID Oferty: 126768
10-12-2018
Obróbka metalu i innych materiałów, Stolarz
Laarne, Belgia
umowa zagraniczna; praca stała
13 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy angielski, niemiecki
prawo jazdy Nie wymagane
Dogadasz się po angielsku ?
Masz problem ze znalezieniem odpowiedniej pracy za granicą?
Dotychczasowe oferty nie spełniają Twoich oczekiwań ?
Już przed wyjazdem będziesz znał wszystkie szczegóły dotyczące stawki tygodniowej netto, kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu.

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy zajmującej się produkcją aluminiowych okien oraz drzwi poszukujemy pracownika na stanowisko: Stolarz aluminium

Zakres obowiązków:
- Montaż aluminiowych elementów okien oraz drzwi,
- Praca w hali produkcyjnej,
- Cięcie profili na miarę,
- Praca samodzielna,
- Praca na stojąco.

Wymagania:
- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- Znajomość systemów okiennych Schüco,
- Umiejętność łączenia aluminiowych elementów,
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn CNC.
Oferujemy:
- W pełni legalne zatrudnienie na belgijskich warunkach,
- Wynagrodzenie 13 Euro brutto / godzina,
- Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
- Zwrot kosztów dojazdu do Belgii (jednorazowo) do 125 Euro,
- Bardzo dobre warunki zakwaterowania (Pokoje 1-osobowe, mieszkania maksymalnie 2/3 osobowe, blisko miejsca pracy, bezpłatny dostęp do internetu) - 65 Euro / tyg.,
- Premie socjalne zgodnie z belgijskim prawem (8,33% premii rocznej, 15,38% dodatku wakacyjnego oraz dodatki dla osób posiadających dzieci),
- Transport do pracy (rower lub skuter), w przypadku posiadania własnego transportu (samochód) - zwrot kosztów dojazdu,
- Bezpłatny transfer z lotniska,
- Wolimy łączyć, niż dzielić – możliwość wyjazdu w parach,
- Zapewniamy pełne wsparcie na czas trwania umowy (jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kandydatami).