Tapicer- stała praca ID Oferty: 2572
Produkcja, Tapicer
Nancy, Francja
umowa o pracę; zatrudnienie przez agencję pracy
1600- EUR netto
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Każdego dnia z pasją pracujemy z ludźmi i dla ludzi. POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Już od ponad 10 lat działamy na europejskim rynku pracy tymczasowej. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze KRAZ pod numerem 8845 oraz posiadamy niemiecki certyfikat Erlaubins. Oferujemy lepszą pracę tysiącom osób rocznie z kilku krajów: Polski, Ukrainy, Rumunii i Mołdawii.
Obecnie dla naszego klienta – francuskiej manufaktury produkującej ekskluzywne meble dla hoteli i restauracji – poszukujemy osoby na stanowisko Tapicera.

Obowiązki

-tapicerowanie wysokiej klasy krzeseł i foteli

Wymagania

- minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku tapicera
- umiejętność sprawnego organizowania sobie pracy
- wysoka sprawność manualna
- możliwość wyjazdu „od zaraz”
- odprowadzanie składek zdrowotnych do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni
- umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem oraz chorobowym (składki płacone od polskiej średniej krajowej)
- atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie: 1500 € na rękę + nadgodziny
- zorganizowane i OPŁACONE zakwaterowanie
- zapewnione codzienne dojazdy dom-praca-dom
- organizację przejazdu z Polski do miejsca pracy
- pracę długoterminową
- dodatkowe ubezpieczenie poza granicami kraju dla pracownika i jego rodziny
- respektowane prawo do urlopów