Zbrojarz ID Oferty: 134753 Zbrojarz -Spawacz / BELGIA Axialus S.A.
15.27 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca tymczasowa/przez agencję pracy
Data publikacji: 13-03-2019
15.27 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Główne zadania:

• Sczepianie zbrojeń
• Przygotowanie siatki zbrojeniowej zgodnie z rysunkiem

Wymagania:

• Umiejętność sczepiania prętów zbrojeniowych
• Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych
• Umiejętność samodzielnego montażu siatki zbrojeniowej
• Podstawowa znajomość języka angielskiego
Zapewniamy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
• Długoterminową współpracę
• Wynagrodzenie 15,27 euro brutto/h
• Trzynastą pensję
• Organizację zakwaterowania
• Współfinansowanie dojazdów do pracy na terenie Belgii
• Odzież roboczą
• Inne dodatki zgodnie z legislacją belgijską