Szukasz pracowników? Dobrze trafiłeś!

Pozyskaliśmy 937 628 aplikacji,
kolejne będą Twoje!

Dodaj darmowe ogłoszenie i odbierz 100 PLN
na dowolne usługi w serwisie

Jak to działa?

1
Zarejestruj się i dodawaj dowolną ilość darmowych ogłoszeń. To Ty decydujesz, jak długo ogłoszenia mają być emitowane.
2
Gdy kandydaci zaaplikują na Twoje ogłoszenie, doładuj konto punktami, aby odkryć ich dane kontaktowe.
3
Punkty to nasza waluta. Zapłacisz nimi za usługi płatne w serwisie: Pakiety aplikacji, dostęp do bazy kandydatów, promowanie ogłoszeń.
Zobacz całą ofertę

Korzyści

Stawiamy na efekt!

Nie pobieramy opłat za opublikowanie ogłoszenia. U nas zapłacisz dopiero, gdy otrzymasz aplikacje i będziesz chciał zobaczyć kontakt i CV wybranego kandydata.

Darmowe ogłoszenia bez limitu

U nas każde ogłoszenie dodasz za darmo i to Ty decydujesz, kiedy przestanie się wyświetać. Jeśli chcesz je wyróżnić możesz skorzystać z promowania.

Przyjazne narzędzie rekrutacyjne

Za darmo otrzymujesz od nas proste narzędzie do zarządzania ogłoszeniami, aplikacjami i płatnościami. Szybko i sprawnie dodasz ogłoszenie oraz zakupisz punkty on-line.

W ostatnim tygodniu na portalu

5 483 aplikacji

900 ofert pracy

50 588 użytkowników

90 204 wizyt

Opinie

Współpracują z nami

Sentium, Joanna Migała

„Pełen profesjonalizm, świetna obsługa, jeden z najlepszych portali, polecam!”

VDB Dienstverlening B.V, Katarzyna Schoonheim

„Portal pracujwunii.pl jest nowoczesną i skuteczną platformą, dzięki której znaleźliśmy wielu dobrych pracowników. Portal jest wygodny i przyjazny w obsłudze. Możemy zawsze liczyć na fachową pomoc i rzetelne informacje, innowacyjne rozwiązania, ofertę przystosowaną do klienta i szybką realizację projektów. Współpraca przebiega bardzo pomyślnie. POLECAMY!”

SEDULUS Sp. z o.o., Prezes Zarządu

„Bardzo polecamy pracujwunii! Kontakt i pomoc jest zawsze bardzo szybka i rzetelna! Także otrzymujemy zawsze regularnie informacje o promocjach, a sam portal ułatwia i usprawnia nam rekrutacje!”

USG People Germany GmbH, Anna Skrzynska

„Portal pracujwunii.pl jest dla naszej firmy nieocenionym źródłem kandydatów do pracy. Efektywność portalu przekłada się również na wysoki wskaźnik zatrudnianych przez nas osób. Niezwykłym plusem są także pracownicy portalu, którzy zawsze cierpliwie i profesjonalnie odpowiadają na wszystkie pytania i zawsze służą pomocą. Pracujwunii.pl to zdecydowanie jeden z najbardziej rzetelnych i skutecznych portali na rynku. ”

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Welt, Katarzyna Farys

„Portal pracujwunii.pl cenimy przede wszystkim za wysoką skuteczność, która w naszej pracy jest kluczową wartością. Sprawne i intuicyjne dodawanie ogłoszeń, innowacyjne rozwiązania promocyjne oraz duży zasięg odbiorców gwarantują nam efektywność, przekładającą się na liczbę naszych zadowolonych Pracowników.”

Staffline Central Recruitment, Małgorzata Brzoska

„Chciałabym powiedzieć krótko i na temat – najlepsza obsługa klienta z jaką się spotkałam. Odpowiedź na zapytania zawsze tego samego dnia, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nawet jeśli jeszcze nie posiadają usługi w swojej ofercie – znajdą sposób by ją udostępnić specjalnie dla Ciebie. Współpracuję obecnie z wieloma portalami o podobnej tematyce na terenie całej Europy, ale z czystym sumieniem POLECAM.”

Agencja Pracy T&S GROUP Polska, Mariola Michalczuk

„Dzięki portalowi pracujwunii.pl znaleźliśmy wielu dobrych, zmotywowanych pracowników. Współpracujemy z nim od dawna i zamierzamy tą współpracę kontynuować. Polecamy!”

HDOMedical, Marta Ziobro

„Polecamy współpracę z portalem pracujwunii.pl. Jest to dla nas dobre źródło poszukiwania kandydatów. Dodawanie ogłoszeń i pobieranie aplikacji jest intuicyjne, co jest ważne w naszej codziennej pracy. Cenimy także wysoki poziom obsługi-zawsze sprawnie i sympatycznie!”

Hörmannshofer Fassaden Süd, Mariusz Bajorek

„Naturalnie efektywność, a także elastyczność i dopasowanie się do sytuacji w odpowiednim momencie, stanowi część sukcesu firmy. Jednak drugą część (niezastąpioną) stanowią odpowiedni pracownicy, bez których istnienie oraz ten sukces firmy nie jest możliwy. I tego właśnie portalowi „Pracuj w Unii” gratuluję. Bowiem dzięki temu, nasza współpraca układa się fantastycznie, wzbudza zaufanie i jestem pewny, że tak pozostanie.”

Dołącz do nich