Darmowe ogłoszenia - praca - rekrutacja

Szukasz pracowników?
Dobrze trafiłeś!

Pozyskaliśmy 525 113 aplikacji,
kolejne będą Twoje!

Zarejestruj się i odbierz  1 000 pkt Masz konto? Zaloguj się >>

Korzyści

Stawiamy na efekt!

Nie pobieramy opłat za opublikowanie ogłoszenia. U nas zapłacisz dopiero, gdy otrzymasz aplikacje i będziesz chciał zobaczyć kontakt i CV wybranego kandydata.

Darmowe ogłoszenia bez limitu

U nas każde ogłoszenie dodasz za darmo i to Ty decydujesz, kiedy przestanie się wyświetać. Jeśli chcesz je wyróżnić możesz skorzystać z promowania.

Przyjazne narzędzie rekrutacyjne

Za darmo otrzymujesz od nas proste narzędzie do zarządzania ogłoszeniami, aplikacjami i płatnościami. Szybko i sprawnie dodasz ogłoszenie oraz zakupisz punkty on-line.

W ostatnim tygodniu na portalu

8 032 aplikacji

499 ofert pracy

60 191 użytkowników

112 576 wizyt

Oferta

U nas pracowników znajdziesz szybciej niż myślisz.
Poznaj nasze rozwiązania:

Promowanie ogłoszeń

Wyróżnij ogłoszenie i zwiększ spływ aplikacji!

Aplikacje gwarantowane

Powiedz nam ile aplikacji potrzebujesz!

Proponowani kandydaci

Szukaj pracowników spośród proponowanych kandydatur!

Kampanie wizerunkowe

Spraw, aby kandydaci chcieli u Ciebie pracować!

Zobacz całą ofertę

Opinie

Współpracują z nami

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Welt, Katarzyna Farys

„Portal pracujwunii.pl cenimy przede wszystkim za wysoką skuteczność, która w naszej pracy jest kluczową wartością. Sprawne i intuicyjne dodawanie ogłoszeń, innowacyjne rozwiązania promocyjne oraz duży zasięg odbiorców gwarantują nam efektywność, przekładającą się na liczbę naszych zadowolonych Pracowników.”

Staffline Central Recruitment, Małgorzata Brzoska

„Chciałabym powiedzieć krótko i na temat – najlepsza obsługa klienta z jaką się spotkałam. Odpowiedź na zapytania zawsze tego samego dnia, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nawet jeśli jeszcze nie posiadają usługi w swojej ofercie – znajdą sposób by ją udostępnić specjalnie dla Ciebie. Współpracuję obecnie z wieloma portalami o podobnej tematyce na terenie całej Europy, ale z czystym sumieniem POLECAM.”

Agencja Pracy T&S GROUP Polska, Mariola Michalczuk

„Dzięki portalowi pracujwunii.pl znaleźliśmy wielu dobrych, zmotywowanych pracowników. Współpracujemy z nim od dawna i zamierzamy tą współpracę kontynuować. Polecamy!”

HDOMedical, Marta Ziobro

„Polecamy współpracę z portalem pracujwuni.pl. Jest to dla nas dobre źródło poszukiwania kandydatów. Dodawanie ogłoszeń i pobieranie aplikacji jest intuicyjne, co jest ważne w naszej codziennej pracy. Cenimy także wysoki poziom obsługi-zawsze sprawnie i sympatycznie!”

Hörmannshofer Fassaden Süd, Mariusz Bajorek

„Naturalnie efektywność, a także elastyczność i dopasowanie się do sytuacji w odpowiednim momencie, stanowi część sukcesu firmy. Jednak drugą część (niezastąpioną) stanowią odpowiedni pracownicy, bez których istnienie oraz ten sukces firmy nie jest możliwy. I tego właśnie portalowi „Pracuj w Unii” gratuluję. Bowiem dzięki temu, nasza współpraca układa się fantastycznie, wzbudza zaufanie i jestem pewny, że tak pozostanie.”

Dołącz do nich