Darmowe ogłoszenia praca

,

bezpłatne aplikacje

Dodaj darmowe ogłoszenia o pracę i przeglądaj bezpłatnie aplikacje!

Tylko na PRACUJ W UNII, zupełnie ZA DARMO otrzymujesz:

Dodawanie ogłoszeń
 • Bezterminowa emisja ogłoszenia
 • Nielimitowana liczba ogłoszeń
 • Ogłoszenie widoczne w wielu kategoriach, m.in. branża, kraj, stanowisko
 • Export ogłoszeń do serwisów partnerskich
Rozwiń
Zwiń
Aplikacje kandydatów
 • Dostęp do dokumentów aplikacyjnych kandydata
 • Powiadomienia na e-mail o nowej aplikacji
 • Grupowanie aplikacji wg nowych, zaakceptowanych, na rozmowę, odrzuconych
Rozwiń
Zwiń
Panel pracodawcy
 • System do zarządzania ogłoszeniami
 • Dostęp do aplikacji w jednym miejscu
 • Wyróżnianie pracodawcy
 • Wizytówka pracodawcy
 • Support
Rozwiń
Zwiń
Dodaj swoje pierwsze DARMOWE OGŁOSZENIE O PRACĘ >>

Dlaczego na PRACUJ W UNII nie może zabraknąć Twojego ogłoszenia?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych portali dla osób poszukujących pracy w Unii Europejskiej i jedynym, który tak dynamicznie się rozwija. Daj się znaleźć tysiącom kandydatów! >>

170 000
unikalnych użytkowników portalu tygodniowo

3 000 000
odsłon portalu miesięcznie

8 500
aplikacji
tygodniowo

400 000
wizyt
miesięcznie

1 900
europejskich pracodawców

1 000
nowych ogłoszeń o pracę tygodniowo z 30 krajów

To jeszcze nie wszystko!

Skorzystaj z naszych dodatkowych usług
i jeszcze szybciej znajdź najlepszych kandydatów!

Zobacz OFERTĘ PREMIUM >>

Opis darmowych usług

Darmowe ogłoszenia o pracę

Dodawaj zupełnie za darmo nielimitowanie i bezterminowe ogłoszenia o pracę! Twoje oferty będą widoczne w wielu kategoriach, dlatego wyszukanie ich przez kandydatów jest bardzo proste. Aby publikować oferty pracy wystarczy, że założysz bezpłatne konto Pracodawcy i podasz podstawowe informacje o firmie.

W ramach darmowych ogłoszeń o pracę otrzymujesz dodatkowo bezpłatną promocję ofert w naszych serwisach partnerskich: współpracujemy z wieloma agregatami ofert pracy, do których codziennie eksportujemy ogłoszenia publikowane na naszym portalu. Twoje ogłoszenie będzie więc widoczne nie tylko na www.pracujwuni.pl, ale także na wielu innych stronach z ofertami pracy. Co to oznacza? Twoje ogłoszenie zobaczy jeszcze więcej osób!

Już teraz załóż konto i dodawaj darmowe ogłoszenia o pracę >>

Aplikacje kandydatów

Darmowe konto na www.pracujwunii.pl oprócz możliwości dodawania bezpłatnych ogłoszeń o pracę, daje Ci szybki dostęp do aplikacji kandydatów, którzy odpowiedzieli na Twoje oferty pracy:

- W łatwy i szybki sposób poddasz wstępnej weryfikacji kandydatów, którzy spełniają wymagania na Twoje stanowisko pracy.

- Powiadomienia na e-mail o nowej aplikacji. Będziesz na bieżąco otrzymywać informacje o nowej aplikacji na podany przez Ciebie adres e-mail. Dzięki temu żaden kandydat nie pozostanie niezauważony przez Ciebie.

- Grupowanie aplikacji wg nowych, zaakceptowanych, na rozmowę, odrzuconych. Wszystkie aplikacje na daną ofertę pracy będziesz mógł pogrupować według wybranego przez siebie kryterium. Ta funkcjonalność pomoże Ci odnaleźć w szybki sposób osoby, które zaprosiłeś na rozmowę, zaakceptowałeś ich aplikacje czy osoby, które zostały odrzucone we wstępnym procesie weryfikacji.

Panel pracodawcy

Zakładając bezpłatnie konto, przekazujemy Ci dostęp do zaawansowanego Panelu Pracodawcy. Możesz w nim zarządzać swoimi ogłoszeniami, otrzymanymi aplikacjami oraz przeglądać CV kandydatów. Wszystko co najważniejsze w jednym miejscu!

Oprócz tego mamy dla Ciebie jeszcze:

- Wizytówka Pracodawcy: Udostępniamy Ci zupełnie za darmo rozbudowany profil Pracodawcy! Dodaj opis swojej firmy, zdjęcia, dokumenty rejestrowe i ciesz się pozytywną opinią kandydatów! Poznaj szczegóły

- Wyróżnianie Pracodawcy: Promuj swoją firmę i buduj markę zaufanego Pracodawcy! Uzupełnij atrakcyjny Profil Pracodawcy oraz dodaj swoje dokumenty rejestrowe, aby otrzymać bezpłatnie specjalne oznaczenie w postaci gwiazdek. Poznaj szczegóły

- Support: Wszelkie sprawy związane z funkcjonowaniem serwisu, dodawaniem ofert, indywidulanymi pakietami rozwiązujemy w najszybszym możliwym czasie. Na Twoje pytania i sugestie czekamy pod adresem e-mail: info@pracujwunii.pl

Załóż konto >>