Załóż konto i dodawaj oferty pracy!
Na start otrzymasz od nas za darmo 1 000 pkt do dowolnego wykorzystania.
Pola oznaczone * są obowiązkowe
Numer VAT UE/NIP aktywny dla transakcji VAT-UE Numer VAT UE/NIP nieaktywny dla transakcji VAT-UE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PRACUJ W UNII - EUROPA SP. Z O.O. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Nenckiego 136A oraz udostępnienie partnerom PRACUJ W UNII - EUROPA SP. Z O.O. moich danych osobowych w celu realizacji usług dla pracodawców w serwisie pracujwunii.pl zgodnie ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna, jednak niezbędna do skorzystania z usług portalu. Ponadto zostałem/am poinformowany/a o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznie (zgodnie z ustawą Prawo Telekomunikacyjne – Dz. U. z 2014 r. poz. 243) oraz na podany adres e-mail (zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) informacji handlowych od PRACUJ W UNII - EUROPA SP. Z O.O. oraz jej partnerów
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych (m. in. po to, by korzystać z usług dodatkowych dedykowanych europejskim pracodawcom) przez PRACUJ W UNII - EUROPA SP. Z O.O. oraz jej partnerów zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182).