Pracowałeś legalnie w krajach UE? Masz prawo do świadczeń i zasiłków jakie gwarantują te państwa!
Nasz partner Euro-Tax.pl pomaga uzyskać świadczenia rodzinne z Niemiec, Belgii i Holandii. Skorzystaj i zdobądź zasiłek!

Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.

Odzyskiwanie należnych świadczeń

Poznaj Euro-Tax.pl

Euro-Tax.pl jest największą polską firmą świadczącą usługi finansowe dla Polaków pracujących za granicą. Z jej usług w ciągu kilkuletniej aktywności na rynku, skorzystało już ponad 200 tysięcy klientów, którzy szybko i skutecznie odzyskali nadpłacone podatki i należne zasiłki.

Obecnie firma Euro-Tax.pl ma najszerszą na rynku ofertę usług dotyczących zwrotu podatku za pracę za granicą. Realizujemy rozliczenia podatkowe za pracę w: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, oraz Danii.

Pomagamy skutecznie uzyskiwać także zasiłki rodzinne z Niemiec, Holandii i Belgi. W Swojej ofercie mamy również kompleksową obsługę dla Polskich firm prowadzonych w Niemczech (zakładanie, prowadzenie i rozliczanie Gewerbe).

Oferta Euro-Tax.pl

Zastanawiasz się czy poza zwrotem podatku możesz prosto i bez konsekwencji uzyskać inne świadczenia? Polacy pracujący legalnie w krajach Unii Europejskiej mają prawo do korzystania ze świadczeń jakie gwarantuje im dany kraj zatrudnienia. Euro-Tax.pl pomaga uzyskać świadczenia rodzinne z Niemiec, Belgii oraz Holandii.

Dzięki temu, że Polska znajduje się w Unii Europejskiej masz prawo ubiegać się o szereg świadczeń i zasiłków dostępnych w kraju, w którym pracujesz lub pracowałeś. Wybierz rodzaj usługi, która Cię interesuje i dowiedz się jak szybko i sprawnie możemy Ci pomóc:

Zasiłek rodzinny w Niemczech – Kindergeld

Zasiłek rodzinny w Holandii – Kinderbijslag

Zasiłek rodzinny w Belgii – Kinderbijslag

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza, a my udzielimy Ci dokładnej informacji na temat konkretnego zasiłku. Zasiłek rodzinny to nawet kilkaset euro miesięcznie, dlatego warto podjąć starania, aby go odzyskać i odebrać pieniądze na wychowanie swojego dziecka. Euro-Tax.pl nie pobiera żadnych opłat wstępnych – za usługę zapłacisz dopiero po uzyskaniu interesującego Cię zasiłku.


Nasza firma posiada niezbędne uprawnienia, dzięki temu gwarantuje w pełni bezpieczne i legalne rozliczenie z zagranicy.

Dzięki naszej znajomości prawa podatkowego i ciągłej współpracy z zagranicznymi urzędami nasi klienci mogą otrzymać zasiłki rodzinne z Niemiec, Holandii oraz Belgii.

Wypełnij formularz kontaktowy

aby skorzystać z bezpłatnej informacji i kalkulacji!

Pełna treść zgody
Pełna treść zgody
Pełna treść zgody
BEZ OPŁAT WSTĘPNYCH


Treść opracowana na podstawie informacji przekazanych przez Euro-Tax.pl