Pracowałeś legalnie w UE i masz dzieci?

Masz prawo do świadczeń i zasiłków jakie gwarantują te państwa!

Odbierz zasiłek na dziecko z firmą Euro-Tax.pl

Wiele krajów Europy Zachodniej ma programy socjalne skierowane do osób posiadających dzieci. Prawo do nich mają również cudzoziemcy pracujący w danym kraju.
Nasz partner, firma Euro-Tax.pl pomaga uzyskać tego typu świadczenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaką kwotę świadczeń możesz uzyskać, wypełnij formularz!
Zasiłek rodzinny to nawet kilkaset euro miesięcznie, dlatego warto podjąć starania, aby go odzyskać i odebrać pieniądze na wychowanie swojego dziecka.
Nie czekaj, odbierz swoje pieniądze!
Sprawdź, jaka kwotę zasiłku możesz dostać!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznie (zgodnie z ustawą Prawo Telekomunikacyjne - Dz. U. z 2014 r. poz. 243) oraz na podany adres e-mail (zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) informacji handlowych od PRACUJ W UNII - EUROPA SP. Z O.O. oraz jej partnerów.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu, przez Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A. z siedzibą: ul. Sikorskiego 2 - 8, 53 - 659 Wrocław, zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000480703, NIP: 1080009959, o kapitale zakładowym 100.000,00 zł (zwaną dalej „Administratorem"), zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanym dalej „RODO"), w celu dobrania i przygotowania na podstawie danych zawartych w formularzu, a następnie przedstawiania mi na dane kontaktowe zawarte w formularzu ofert indywidualnych dotyczących realizacji usług podatkowo-zasiłkowych związanych z pracą wykonywaną poza Rzeczpospolitą Polską, a także w razie potwierdzenia zainteresowania ofertą, ich wykorzystania w celu i w procesie opracowania i zawarcia umowy, na okres niezbędny do realizacji w/w celu. Wyrażam także zgodę na przetwarzanie moich danych w powyższym zakresie, okresie i celu przez podmioty współpracujące z Administratorem, w związku z realizacją celu udostępnienia danych.

Jak to działa?

Poznaj Euro-Tax.pl

Euro-Tax.pl jest największą polską firmą świadczącą usługi finansowe dla Polaków, którzy pracują za granicą. Podczas swojej działalności spółka pomogła odzyskać 450 mln zł podatków oraz należnych zasiłków dla ponad 250 tys. Polaków.
Posiada doświadczenie pozwalające na w pełni bezpieczne i legalne uzyskanie świadczeń rodzinnych z zagranicy w imieniu swoich klientów. Pozwala uzyskać zasiłki z najpopularniejszych krajów, do których wyjeżdżają Polacy:
  • Niemcy - zasiłek rodzinny Kindergeld
  • Holandia - zasiłek rodzinny Kinderbijslag
  • Belgia - zasiłek rodzinny Kinderbijslag
W swojej ofercie Euro-Tax.pl ma również usługi zwrotu podatku i zwrotu dodatku do ubezpieczenia - Zorgtoeslag z Holandii.

Dowiedz się więcej na ten temat

Treść opracowana na podstawie informacji przekazanych przez Euro-Tax.pl