Pracowałeś za granicą? Wiesz, że należy Ci się zwrot nadpłaconych podatków?
Średnia wartość zwróconego podatku to nawet kilkaset euro. Skorzystaj z oferty naszego partnera Euro-Tax.pl i odzyskaj swoje pieniądze!

Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.

Odzyskiwanie należnych świadczeń

Poznaj Euro-Tax.pl

Euro-Tax.pl jest największą polską firmą świadczącą usługi finansowe dla Polaków pracujących za granicą. Z jej usług w ciągu kilkuletniej aktywności na rynku, skorzystało już ponad 200 tysięcy klientów, którzy szybko i skutecznie odzyskali nadpłacone podatki i należne zasiłki.

Obecnie firma Euro-Tax.pl ma najszerszą na rynku ofertę usług dotyczących zwrotu podatku za pracę za granicą. Realizujemy rozliczenia podatkowe za pracę w: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, oraz Danii.

Pomagamy skutecznie uzyskiwać także zasiłki rodzinne z Niemiec, Holandii i Belgi. W Swojej ofercie mamy również kompleksową obsługę dla Polskich firm prowadzonych w Niemczech (zakładanie, prowadzenie i rozliczanie Gewerbe).

Oferta Euro-Tax.pl

Jeśli pracowałeś za granicą – należy Ci się zwrot nadpłaconego podatku. Średnia wartość zwróconego podatku w zależności od kraju pracy wynosi około 2500-3500 zł. Wielu rodaków, pracujących za granicą zadaje sobie pytanie: co muszę zrobić, aby odzyskać pieniądze?

Jeżeli pracujesz bądź pracowałeś w:

  • Niemczech
  • Austrii
  • Holandii
  • Belgii
  • Danii
  • Wielkiej Brytanii
  • Irlandii

Wypełnij formularz na dole strony, a Konsultant Euro-Tax.pl oddzwoni do Ciebie i udzieli Ci dokładnej informacji na temat rozliczenia i dokona bezpłatnej kalkulacji Twojego zwrotu.

Dlaczego warto starać się o zwrot podatku?

Średni zwrot to nawet kilkaset euro

Ubiegać się o zwrot podatku można nawet do 5 lat po zakończeniu pracy

Za usługę zapłacisz dopiero po odzyskaniu pieniędzy


Nasza firma posiada niezbędne uprawnienia, dzięki temu gwarantuje w pełni bezpieczne i legalne rozliczenie z zagranicy.

Dzięki naszej znajomości prawa podatkowego i ciągłej współpracy z zagranicznymi urzędami, nasi klienci otrzymują maksymalne - określone prawem - zwroty podatku z poszczególnych krajów.

Wypełnij formularz kontaktowy

aby skorzystać z bezpłatnej informacji i kalkulacji!

Pełna treść zgody
Pełna treść zgody
Pełna treść zgody
BEZ OPŁAT WSTĘPNYCH

Dowiedz się więcej na temat podatkówTreść opracowana na podstawie informacji przekazanych przez Euro-Tax.pl