Pracowałeś lub wciąż pracujesz za granicą?

Należy Ci się zwrot nadpłaconego podatku!

Odbierz swoje pieniądze z firmą Euro-Tax.pl

Będąc zatrudnionym za granicą, płacisz podatki do zagranicznych urzędów skarbowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, możesz ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku. Średnia wartość to nawet kilkaset euro!
Z naszym partnerem, firmą Euro-Tax.pl procedura zwrotu podatku jest prosta i skuteczna. O nic nie musisz się martwić, bo firma pomoże Ci w wypełnieniu formalności. Możesz być spokojny – zadbają o bezpieczne oraz legalne rozliczenie z pracy za granicą.
Dlatego nie czekaj i odbierz swoje pieniądze!
Sprawdź, ile zwrotu podatku możesz dostać!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznie (zgodnie z ustawą Prawo Telekomunikacyjne - Dz. U. z 2014 r. poz. 243) oraz na podany adres e-mail (zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) informacji handlowych od PRACUJ W UNII - EUROPA SP. Z O.O. oraz jej partnerów.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu, przez Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A. z siedzibą: ul. Sikorskiego 2 - 8, 53 - 659 Wrocław, zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000480703, NIP: 1080009959, o kapitale zakładowym 100.000,00 zł (zwaną dalej „Administratorem"), zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanym dalej „RODO"), w celu dobrania i przygotowania na podstawie danych zawartych w formularzu, a następnie przedstawiania mi na dane kontaktowe zawarte w formularzu ofert indywidualnych dotyczących realizacji usług podatkowo-zasiłkowych związanych z pracą wykonywaną poza Rzeczpospolitą Polską, a także w razie potwierdzenia zainteresowania ofertą, ich wykorzystania w celu i w procesie opracowania i zawarcia umowy, na okres niezbędny do realizacji w/w celu. Wyrażam także zgodę na przetwarzanie moich danych w powyższym zakresie, okresie i celu przez podmioty współpracujące z Administratorem, w związku z realizacją celu udostępnienia danych.

Jak to działa?

Poznaj Euro-Tax.pl

Euro-Tax.pl jest największą polską firmą świadczącą usługi finansowe dla Polaków, którzy pracują za granicą. Podczas swojej działalności spółka pomogła odzyskać 450 mln zł podatków oraz należnych zasiłków dla ponad 250 tys. Polaków.
Aktualna oferta usług dotyczących zwrotu podatku za pracę za granicą jest najszersza na rynku i obejmuje kraje:
  • Niemcy
  • Holandię
  • Wielką Brytanię
  • Belgię
  • Austrię
  • Danię
  • Irlandię
Podczas 10 letniego funkcjonowania na rynku usług związanych z zagranicznymi rozliczeniami podatkowymi spółka zdobyła doświadczenie pozwalające sprostać nawet najbardziej skomplikowanym przypadkom rozliczeń podatku.
Firma Euro-Tax.pl posiada autoryzację zagranicznych urzędów skarbowych, przez co gwarantuje w pełni bezpieczne i legalne rozliczenie z zagranicy. Dzięki znajomości prawa podatkowego i ciągłej współpracy z zagranicznymi urzędami, klienci firmy otrzymują maksymalne - określone prawem - zwroty podatku z poszczególnych krajów w najkrótszym możliwym czasie.
Euro-Tax.pl pomaga również skutecznie uzyskać zasiłek rodzinny z Niemiec, Holandii oraz Belgii.

Dowiedz się więcej na ten temat

Treść opracowana na podstawie informacji przekazanych przez Euro-Tax.pl