Szukam pracy: za granicą i w Polsce

Zarejestruj się przez Facebook
Pola oznaczone * są obowiązkowe
Wybrano 0 z 3
Wybrano 0 z 3
Wszystkie zgody są dobrowolne. Masz prawo cofnąć każdą ze zgód w dowolnym momencie. Pokaż więcej
Aby wycofać dowolną zgodę napisz na odo@pracujwunii.pl . Więcej: Zasady ochrony danych osobowych
Na podany przez Ciebie adres e-mail będziesz otrzymywać oferty pracy. Przesyłane przez nas oferty pracy mogą być dopasowane ze względu na rodzaj pracy lub miejsce pracy. W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na otrzymywanie od nas ofert pracy, klikając w link wypisu dostępny w wiadomości z ofertami pracy.

Zasady ochrony danych osobowych
Dane, które wypełniłeś w formularzu oraz załączone pliki będą widoczne dla wybranych pracodawców. Po dodaniu oferty pracy pracodawca może otrzymać Twój profil jako kandydata proponowanego przez serwis pracujwunii.pl i tym samym uzyskać dostęp do Twoich danych. Dopasowanie Twojego profilu do wymagań zawartych w ofercie pracy realizowane jest na podstawie pól wypełnionych przez Ciebie w formularzu (zawód, lata doświadczenia, znajomość języków obcych, prawo jazdy). Wyrażając zgodę na widoczność dla pracodawców zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych przez pracodawców w celu rekrutacji. W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na widoczność danych dla pracodawców wysyłając e-mail na adres: info@pracujwunii.pl. Po wycofaniu zgody Twoje dane nie będą widoczne dla pracodawców.

Lista pracodawców
Zasady ochrony danych osobowych
Na podany przez Ciebie adres e-mail będziesz otrzymywać informacje handlowe i marketingowe, informacje o nowościach i promocjach w serwisie pracujwunii.pl oraz informacje handlowe i marketingowe od partnerów serwisu pracujwunii.pl W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na otrzymywanie od nas informacji marketingowych i promocji, klikając w link wypisu dostępny w przesłanej wiadomości.

Zasady ochrony danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest PRACUJ W UNII - EUROPA Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Nenckiego 136A, 52-223 Wrocław. Adres e-mail:  odo@pracujwunii.pl . Więcej: "Zasady ochrony danych osobowych"